HAKKIMIZDA

Firmamız Form İth. İhr. ve Dah. Tic. Ltd. Şti. 1996 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana aerosol (sprey) imalatı, yurt içi ve yurt dışı satışı ile iştigal etmektedir.
 
Tüm sanayi işletmelerine ve endüstri kollarına (otomotiv, makine, yedek parça, servis, tamir-bakım, denizcilik vs.) hitaben geliştirilmiş aerosol ürünlerimiz, Technospray tescilli markamız ile Türkiye’de olduğu kadar, çeşitli ihraç pazarlarında da yerini almıştır.
 
Öncelikli hedefimiz; siz değerli müşterilerimize, insan ve çevre sağlığına duyarlı ürünlerimiz ile, yüzde yüz yerli imalat olmasından mütevellit hızlı sevkiyat, kaliteli ve amaca  yönelik imalat, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikası ile her türlü altyapı ve destek hizmetlerini sağlamak ve bu yolda yenilikçi çözümler üretmektir. Bu amaç çerçevesinde, yeni teknolojik ilerlemeler ışında her geçen gün artan ürün çeşitlerimiz, saygın bayii ağımız ile ülkemiz geneline yayılmaktadır.
 
Hali hazırdaki ürün portföyümüze ek olarak sektörel ihtiyaçlara uygun farklı ürünler geliştirirken, siz saygıdeğer bayilerimiz, alt bayilerimiz, satıcılarımız ve nihai tüketicilerimizin fikirleri bizler için çok önemlidir. Aklınıza gelen konular, sormak istediğiniz sorular ile ilgili bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Güler yüzlü ekibimiz sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak ve etkili çözümler üretmek için yardımcı olacaklardır.
 
 
 
En derin saygılarımızla,
TECHNOSPRAY EKİBİ